Sâmbătă seara, la Palatul Cotroceni, într-un cadrul festiv, membrii Clubului Rotary Atheneum București au participat alături de Teatrul Nottara la încheierea celei de a patra ediții a festivalului internațional de teatru ”Fest (in) pe Bulevard”.
Ca parteneri în acest festival ne revine onoarea să oferim premiile. Suntem parteneri în acest proiect încă de la prima ediție. Felicitări membrilor Rotary Club Atheneum București pentru implicarea într-un proiect frumos! Felicitări Teatrului Nottara pentru realizarea acestui proiect frumos!
Pentru că ”arta nu mușcă” ne-am propu să susținem și să sprijinim acest festival în fiecare an.
Lasă un răspuns